Po odnotowaniu poniższych zmian:

  • dewaluacja, którą funt brytyjski poniósł w ciągu ostatnich kilku lat:
    • był wart 1,44 euro w dniu 18 lipca 2015 r. i 1,12 euro w dniu 1 września 2018 r. – spadek o 22% w tym okresie
    • wartość ta wynosiła 1,71 USD w dniu 30 czerwca 2014 r. i 1,30 USD w dniu 1 września 2018 r. – spadek o 24% w tym okresie
  • spadek cen, który dotknął rynek nieruchomości w centrum Londynu:
  • szczególne trudności, z jakimi boryka się rynek nowo wybudowanych luksusowych mieszkań w centrum Londynu:

czy jest to właściwy czas dla zagranicznego inwestora na zakup nieruchomości mieszkalnej w centrum Londynu i postawienie na wzrost tego rynku?

FS REG może pomóc w poszukiwaniu nieruchomości do zakupu, negocjacji ze sprzedawcami i deweloperami oraz finalizacji zakupu.

Inwestycja może być dokonana jako bezpośrednia inwestycja w nieruchomości lub, w przypadku dwóch lub więcej inwestorów, którzy chcą połączyć swój kapitał, za pośrednictwem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Inwestowanie w nieruchomości mieszkalne w centrum Londynu może być szczególnie odpowiednie dla inwestorów, którzy w ciągu ostatnich kilku lat osiągnęli znaczące zyski na rynkach finansowych i teraz chcą zmienić klasę aktywów korzystając z atrakcyjnej ceny wejścia.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami (www.fsreg.com).

Zastrzeżenie: Ten artykuł zawiera tylko ogólne informacje. Nie jest to wyczerpujące i nie stanowi porady inwestycyjnej, prawnej ani regulacyjnej. FS REG nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania podjęte lub pominięte na podstawie tego artykułu. © 2019 FS REG Limited (www.fsreg.com). Wszelkie prawa zastrzeżone.